ZALMAN zdroj ZM500-TXII MegaMax, 500W, 80 PLUS
PSU format:ATX; Connectors:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Motherboard connectors:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin
Twoja cena:
Pokaż cenę
Dostępność:
Zazwyczaj 14 dni
Szczegóły
| Model | ZM500-TXII |
|---|---|
| Wydajność | Max 86% @ 220VAC, Typowe obciążenie |
| Wymiary | 140(L) x 150 (W) x 86 (H) mm |
| MTBF | 100 000 godzin |
| Waga | 1,63 kg |
| Temperatura pracy | 10~45 ? |
| PFC | Active PFC 98% |
| Regulacje | KC, CE, CB, RoHS, EAC |
| Typ | Intel ATX 12V Ver2.31 |
| Ochrona | OPP/OVP/UVP/SCP |
| Napięcie wejściowe | 200-240 VAC |
| Prąd wejściowy | 4A |
| Częstotliwość wejściowa | 50-60Hz |
| Wielkość wentylatora | 120mm |
| Napiecie znamionowe | 2,000RPM |
| Łożysko wentylatora | Hydro-Dynamic Bearing |
Opis produktu został przetłumaczony przez sztuczną inteligencję i może zawierać nieścisłości.
Specyfikacje techniczne
- Modulární kabeláž: Ne
- Efektivita zdroje: 80 Plus
- Podsvícení: Bez podsvícení
- Výkon zdroje (W): 500
- Format źródłowy: ATX
- Złącza: PCIe 6-pin
- Złącza: 8pin CPU 1x