ZALMAN zdroj WATTTERA ZM1200-EBTII - 1200W 80+ Gold, 13,5cm fan, modular
PSU format:ATX; Connectors:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, FDD; Motherboard connectors:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; PSU properties:Modular cabling
Twoja cena:
Pokaż cenę
Dostępność:
Zazwyczaj 14 dni
Szczegóły
| Model | WATTTERA [1200W] ZM1200-EBTII Zasilacz z certyfikatem GOLD 80PLUS |
|---|---|
| Efficiency | Max 91% @ 230 VAC, Typical Load |
| Dimensions | 160 (L) x 150 (W) x 86 (H) mm |
| MTBF | 100 000 godzin |
| Waga | 3,48 kg |
| Temperatura pracy | 0~40 °C |
| PFC | Active PFC(>0.9) |
| Regulacje | UL, FCC, CB, CE, KC, EAC, RoHS |
| Typ | Intel ATX 12V ver.2.31 |
| Ochrona | OCP/ OVP/ OPP/ OTP/ UVP/ SCP |
| Napięcie wejściowe | 115- 240 VAC |
| Prąd wejściowy | 12-6A |
| Częstotliwość wejściowa | 50-60Hz |
| Rozmiar wentylatora | 135mm |
| Łożysko wentylatora | Podwójne łożysko kulkowe |
| 80 PLUS | Gold |
Opis produktu został przetłumaczony przez sztuczną inteligencję i może zawierać nieścisłości.
Specyfikacje techniczne
- Modulární kabeláž: Ano
- Efektivita zdroje: 80 Plus Gold
- Podsvícení: Bez podsvícení
- Výkon zdroje (W): 1200
- Format źródłowy: ATX
- Złącza: 8pin CPU 2x
- Złącza: SATA 15-pin
- Złącza: FDD
- Złącza: PCIe 6-pin
- Złącza: PCIe 8-pin
- Złącza: 8pin CPU 1x