SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC simplex konektor, WDM TX1270/RX1330nm SM, 10km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)

SFP module technology:10 Gbps; Interface module:SFP+; Fiber type:Singlemode

  • Kod:
    1017318
  • P/N:
    XL-MTB-LA10W2733
  • Gwarancja:
    24 Mies.
  • Producent:
    XtendLan
  • EAN:
    1017318

Specyfikacje techniczne