Fortron zdroj 550W FSP550-50ABA 80PLUS GOLD, bulk
PSU format:ATX; Connectors:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Motherboard connectors:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin
Twoja cena:
Pokaż cenę
Dostępność:
Zazwyczaj 14 dni
Szczegóły
FSP/Fortron FSP550-50ABA 80PLUS GOLD, hurtowa, 550W
- Certyfikacja CB 62368-1
- 80 Plus Gold
- Intel Design ATX 12V V1.4
- Cicha praca
- Ochrona przed przeciążeniem
- Ochrona przed przegrzaniem
- Ochrona przed wysokim napięciem
TECHNICZNA SPECYFIKACJA
| Model | FSP550-50ABA |
| Format | ATX |
| PFC | Aktywny PFC |
| Wentylator | 120 mm |
| Wymiary | 140 x 150 x 86 mm |
| Napięcie wejściowe | 90-264 Vac |
| Częstotliwość | 47-63 Hz |
| Moc | 550 W |
| Certyfikacja 80PLUS | 80PLUS Gold |
| Złącza | 1x 24 pin MB 1x 4+4 CPU 2x 6+2 PCI-E 5x SATA 4x Molex 1x Floppy |
Opis produktu został przetłumaczony przez sztuczną inteligencję i może zawierać nieścisłości.
Specyfikacje techniczne
- Podsvícení: Bez podsvícení
- Efektivita zdroje: 80 Plus Gold
- Modulární kabeláž: Ne
- Výkon zdroje (W): 550
- Format źródłowy: ATX
- Złącza: PCIe 6-pin
- Złącza: Molex
- Złącza: SATA 15-pin
- Złącza: 8pin CPU 1x