Cisco Catalyst switch C1200-16P-2G (16xGbE,2xSFP,16xPoE+,120W,fanless) - REFRESH
Solution:Rack mounted 19"; Technology:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Management:Web, SNMP/RMON; Switch properties:Port POE Function
Szczegóły
Cisco Catalyst switch C1200-16P-2G - REFRESH
Zestaw do montażu w racku nie jest częścią zestawu.
Strony produktu: C1200-16P-2G| Performance | |
| Przełączanie w milionach pakietów na sekundę (mpps) (pakiety 64-bajtowe) | 26,78 |
| Przepustowość w gigabitach na sekundę (Gbps) | 36 |
| Layer 2 switching | |
| Head-of-Line (HOL) blocking | Zapobieganie blokowaniu HOL |
| Layer 3 routing | |
| Routing IPv6 | Routowanie pakietów IPv6 z prędkością światłowodową |
| Classless Interdomain Routing (CIDR) | Wsparcie dla CIDR |
| RNG na poziomie warstwy 3 | Przekazywanie ruchu DHCP pomiędzy domenami IP |
| Zabezpieczenia | |
| STP guard przed pętlami | Zapewnia dodatkową ochronę przed pętlami warstwy 2 (pętlami STP) |
| Storm control | Broadcast, multicast i nieznany niekierowany ruch |
| Prewencja DoS | Prewencja ataków DoS |
| Wiele poziomów uprawnień użytkownika w CLI | Poziomy 1, 7 i 15 |
| Quality of service | |
| Poziomy priorytetu | 8 kolejek sprzętowych |
| Standards | |
| IPv6 | |
| QoS IPv6 | Priorytetyzuje pakiety IPv6 w sprzęcie |
| ACL IPv6 | Zabija lub ogranicza w sprzęcie pakiety IPv6 |
| Zarządzanie | |
| SNMP | Wersje SNMP 1, 2c i 3 z obsługą trapów, oraz SNMP v3 User-Based Security Model (USM) |
| Podwójny stos IPv4 i IPv6 | Współistnienie obu stosów protokołów ułatwiające migrację |
| Secure Copy (SCP) | Bezpieczne przesyłanie plików do i z przełącznika |
| Automatyczna konfiguracja z plikiem SCP | Umożliwia masowe wdrożenia z ochroną poufnych danych |
| Smartports | Uproszczona konfiguracja funkcji QoS i zabezpieczeń |
| Lokalizacja | Lokalizacja GUI i dokumentacji w wielu językach |
| Baner logowania | Konfigurowalne wielokrotne banery zarówno dla sieci web, jak i CLI |
| Zielone (oszczędność energii) | |
| Wyłączenie diod LED portu | Diodami LED można ręcznie wyłączyć, aby oszczędzać energię |
| Ogólne | |
| Ramki jumbo | Rozmiary ramek do 9000 bajtów. Domyślny MTU to 2000 bajtów |
| Tablica MAC | 8000 adresów |
| Ochrona układu | Wykrywa próby manipulacji i reaguje podczas uruchomienia |
| Discover | |
| Bonjour | Przełącznik reklamuje się używając protokołu Bonjour |
| Zasilanie Power over Ethernet (PoE) | |
| 802.3at PoE+ i 802.3af PoE dostarczane na dowolnym porcie RJ-45 w zakresie podanych limitów mocy | Wsparcie dla przełączników obsługujących 802.3at PoE+, 802.3af i prestandandy Cisco (legacy) PoE. Maksymalna moc 30,0 W na dowolnym porcie Gigabit Ethernet do wyczerpania budżetu PoE. Całkowita dostępna moc dla PoE na przełącznik wynosi: |
| Moc przeznaczona na PoE | 120 W |
| Liczba portów obsługujących PoE | 16 |
| Sprzęt | |
| Zapotrzebowanie na energię (najgorsze przypadki) | |
| Zapotrzebowanie na zasilanie systemowe | 110V=17.4W 220V=17.2W |
| Zapotrzebowanie na energię (z PoE) | 110V=143.9W 220V=141.4W |
| Rozpraszanie ciepła (BTU/hr) | 490,7 |
| Tryb czuwania | 110V=10.4W 220V=10.2W |
| Porty | |
| Suma portów systemowych | 18x Gigabit Ethernet |
| Porty RJ-45 | 16x Gigabit Ethernet |
| Porty combo (RJ-45 + Small Form-Factor Pluggable [SFP]) | 2x SFP |
| Przyciski | Przycisk resetowania |
| Rodzaj kabla | Nieekranowany skręcony par (UTP) Category 5e lub lepszy dla 1000BASE-T |
| Dioda LED | System, Link/Act, PoE, Speed |
| Pamięć flash | 512 MB |
| CPU | Silnik arm dual-core 1,4 GHz |
| DRAM | 1 GB DDR4 |
| Środowiskowe | |
| Wymiary jednostki (Szerokość x Głębokość x Wysokość) | 268 x 297 x 44 mm (10.56 x 11.69 x 1.73 cali) |
| Waga jednostki | 2.38 kg (5.25 lb) |
| Zasilanie | 100 do 240V 50 do 60 Hz, wewnętrzny |
| Certyfikaty | UL (UL 62368), CSA (CSA 22.2), znak CE, FCC Part 15 (CFR 47) Klasa A |
| Temperatura pracy | 32° do 122°F (0° do 50°C) |
| Temperatura składowania | -13° do 158°F (-25° do 70°C) |
| Wilgotność pracy | 10% do 90%, względna, bez kondensacji |
| Wilgotność składowania | 10% do 90%, względna, bez kondensacji |
| Hałas i średni czas między awariami (MTBF) | |
| Wentylator (liczba) | Bezwentylatorowy |
| Hałas | N/D |
| MTBF przy 25°C (godziny) | 706 983 |
| Gwarancja | Ograniczona na całe życie |
| Zawartość opakowania | |
| Przełącznik Cisco Catalyst serii 1200 | |
| Kabel zasilający | |
| Karta wskazówek | |
| Minimalne wymagania | |
| Przeglądarka internetowa: Chrome, Firefox, Edge, Safari | |
| Kabel sieciowy Ethernet kategorii 5e lub lepszy | |
Opis produktu został przetłumaczony przez sztuczną inteligencję i może zawierać nieścisłości.
Specyfikacje techniczne
- Funkce: Web management/Smart switch
- Podporované standardy PoE: 802.3af
- Funkce: L3
- Funkce: QoS (Quality of service)
- Funkce: DHCP snooping
- Funkce: VLAN (virtual local area network)
- Funkce: L2
- Ventilátor: Ne
- Funkce: PoE (Power over ethernet)
- Podporované standardy PoE: 802.3at
- Wygląd: Rack mounted 19"